Курсанти та студенти університету склали перший модульний контроль знань з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці»

Основними вимогами успішного зрізу знань стали не лише правильні відповіді на поставлені питання, але й вміння користуватися певними приладами, гаджетами. Під час заняття хлопці та дівчата визначили нормування природного й штучного освітлення, метеорологічні умови і їх нормування у виробничих умовах, фізичні основи радіоактивності.

Молодь поміряла рівень шуму та його вплив на організм людини і гігієнічні нормування, дослідила та дала оцінку локальної, загальної вібрації й ефективності віброізолюючих засобів захисту.

Також студенти і курсанти визначили рівень нітратів в овочах, фруктах, м’ясі та протестували електрозахистні  засоби й запобіжні пристосування.

«Ця дисципліна вивчається на даний момент в другому семестрі у курсантів 101 і 102 взводів, а також у студентів 105 групи (галузь знань 0304 «Право», напрям підготовки 6.030401 «Правознавство»). За результатами контролю кращі показники при вивченні дисципліни показали курсанти 101 і 102 взводів. Запорукою успіху проведення модулю на високому рівні стало придбання спеціальних приладів, за що я особисто завдячую керівництву університету»,– зауважив доцент кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки вишу, кандидат технічних наук Зураб Болоташвілі.