Курсанти та студенти обрали собі лідерів.

24 жовтня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка відбулися вибори до органів курсантсько-студентського самоврядування. Кожен взвод та навчальна група представили по одній кандидатурі, які обиралися заздалегідь на зборах курсантів і студентів голосуванням на альтернативній основі.

Серед ста курсантів та п’ятдесяти студентів першого курсу були обрані голова,  заступник та секретар курсантсько-студентського органу самоврядування. За більшістю голосів перемогу у виборах голови отримав Іван Артюх. Його заступником обрали Катерину Лук’янову, а секретарем став Олександр Карцев. Також були сформовані сектори за напрямами роботи: навчально-науковий (Валентин Кравченко), культурно-просвітницький (Богдан Наавгустов) та спортивно-оздоровчий (Данило Стебницький).

Після проведення виборів керівники від молоді провели перші загальні збори, під час яких затвердили Положення про самоврядування, визначились  з основними принципами роботи та планами на новий навчальний рік. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів та натхнення у всіх їх починаннях!