Курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка познайомились з роботою Апеляційного суда Луганській області.

13 жовтня в  рамках запланованих заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права та з метою підвищення практичної складової навчального процесу в ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка в Апеляційному суді Луганській області вихованці  Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка разом з завідувачем кафедри ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка, доктором юридичних наук  Володимиром Нестеровичем провели практичне заняття на тему «Засади організації  діяльності Апеляційного суду Луганської області».

Під час практичного заняття майбутні поліцейські дізналися від Голови Апеляційного суду Луганської області Володимира Гаврилюка про судову реформу в Україні. Заступник голови Апеляційного суду Луганської області Віталій Кострицький розповів про становлення судової системи на Луганщині, зокрема про відновлення роботи Апеляційного суду Луганської області в м. Сєвєродонецьк.

А на останок керівник апарату Апеляційного суду Луганської області Тетяна Басанська пояснила організаційну складову роботи Апеляційного суду та   провела невелику екскурсію по будівлі Феміди.