Курсанти та особовий склад університету долучилися до Дня благоустрою в Сєвєродонецьку

21 квітня в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» молоді поліцейські та працівники вишу приєдналися до заходів із забезпечення чистоти на вулицях і проспектах. Учасники заходу не тільки прибирала територію університету, але й зайнялись приведенням до належного стану огорож, розчисткою та відновленням клумб, висадженням нових дерев і кущів. Також молодь долучилася і до благоустрою прилеглих до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка вулиць і міських зелених зон.

У веселій та дружній атмосфері, під ритмічну музику колектив університету швидко впорався з усіма запланованими заходами, подаючи таким чином приклад іншим.