Курсанти ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка творчі й талановиті – перші успіхи і досягнення першокурсників

Цими вихідними на полігоні відбувся творчий конкурс серед курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Адже крім фізичної загартованості та навчання, майбутні офіцери повинні розвивати свої духовні та естетичні якості.

Для цього відділенням соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення університету було прийнято рішення провести творчий конкурс серед першокурсників, на якому вони могли б проявити свої здібності та розкрити таланти.

Передували заходу години кропіткої підготовки курсантами сценічних номерів, хвилювання, бажання продемонструвати творчий потенціал, і звичайно ж, змагальний дух та велике прагнення до перемоги.
У неділю стартував конкурс.

Слід зазначити, усі взводи на чолі зі своїми наставниками серйозно та відповідально підійшли до виконання поставлених завдань. Глядачам та членам журі не довелось сумувати: вони почули пісні, вірші, гуморески, побачили сценічні постанови та танцювальні номери у виконанні першокурсників.

Присутні отримали неабияке задоволення від почутого та побаченого, та були приємно вражені розмаїттям талантів молодого покоління. Усі колективи справилися зі своїм завданням на «відмінно» та отримали заслужені оплески від глядачів.

Крім презентаційної частини своїх взводів, курсанти продемонстрували журі стінгазети, які підготували заздалегідь.

Оцінивши концертні програми за такими критеріями: жанровість, акторська та виконавська майстерність, сценічність, пісенність та глядацькі симпатії, компетентне журі, до складу якого входило керівництво університету на чолі з ректором Віталієм Комарницьким, оголосило переможців у таких номінаціях:
1. «За перемогу у творчому конкурсі» – 103 взвод.
2. «Кращий голос табірного збору» – курсант 101 взводу Леміш Діана Андріївна.
3. «Найбільш яскравий виступ» – курсант 104 взводу Пальчиков Олексій Едуардович.
4. «Кращий гумористичний номер» – 103 взвод.
5. «Оригінальний жанр» – курсант 102 взводу Сачек Олександр Олексійович.
6. «За краще декламування вірша» – курсант 104 взводу Іванова Катерина Дмитрівна.
7. «Краща стінгазета» – 104 взвод.

Переможців нагородили грамотами. Тож вітаємо  учасників із заслуженими перемогами, бажаємо їм подальшого натхнення та творчих успіхів!