Інфографіка другого обласного Інтернет-уроку права на тему «Правовий статус та можливості неповнолітніх у сучасному інформаційному суспільстві»

Цього року в заході взяли участь 120 загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл, гімназій, ліцеїв тощо) Луганської області. Аудиторія Інтернет-уроку склала 2294 особи, враховуючи, що кількість учнів випускних класів Луганщини становить близько 2900 осіб.

Комунікація університету та шкіл продовжилася  й після закінчення уроку. Вчителям права та учням, які брали участь у заході, було запропоновано заповнити форму зворотного зв’язку. Відповіді школярів продемонстрували перш за все неабияку зацікавленість у проведенні цьогорічного інноваційного уроку права та подальшій участі в подібного роду заходах. Зокрема, на питання «У випадку продовження практики проведення Internet-уроків чи приєднаєтесь Ви до їх проведення?» 87,7% школярів відповіли «Так». Зацікавлені тематикою та технологією заняття учні активно висловлювалися он-лайн щодо можливих тем майбутніх спільних дискусій.