Фонд бібліотеки Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка поповнився новою літературою.

Прокурор Луганської області, державний радник юстиції 3 класу Володимир Янко передав Луганському державному університету внутрішніх справ  ім. Е. О. Дідоренка юридичну літературу.

Серед  книг є і навчальні посібники «Проблеми кримінально-правової кваліфікації», «Психологія діяльності прокурора», підручники «Підтримування прокурором публічного обвинувачування», науково-практичні посібники «Процесуальне керівництво прокурором досудовим розслідуванням: організаційно правові та криміналістичні основи» та декілька монографій.

Університет висловлює щиру вдячність Володимиру Янку та сподівається на подальшу співпрацю.