Доповіді студентів та курсантів університету серед кращих за результатами конференції в НЮУ імені Ярослава Мудрого

23 квітня на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права». Тези студентів  105 навчальної групи Аліни Агапової та Микити Козлова, а також курсанта 104 навчального взводу Валерії Дерюгіної відзначені дипломом II ступеня як найкращі доповіді учасників конференції. Теоретичні напрацювання представників університету надруковано у збірнику матеріалів за підсумками форуму.

Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор кафедри організації правоохоронних та судових органів Сергій Іваницький привітав молодих правників із досягнутими успіхами та побажав подальших наукових здобутків.