До університету завітали випускники 1998 року

Цими вихідними вихованці вишу, які відзначають 20-річчя від часу завершення навчання, відвідали рідну Альма-матер. Ректор університету Віталій Комарницький радо зустрів гостей та після теплої дружньої бесіди провів екскурсію територією ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

«Варто зазначити, що в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка навчалося багато людей, які сьогодні з гордістю підкреслюють, що є його випускниками. До їх числа, зокрема, належите і ви – випускники 1998 року. І ми  щиро радіємо вашим успіхам та здобуткам, які прославляють наш заклад не лише в Україні, а й далеко за її межами»,– зауважив Віталій Комарницький.

Випускники згадали найкращі роки, відчули подих юності, знов зустріли рідні обличчя однокурсників та хоча б на якийсь час занурилися в атмосферу незабутніх і сповнених вражень курсантських років.