День Гідності та Свободи в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка.

21 листопада курсанти університету вшанували громадський подвиг учасників Помаранчевої революції і Революції Гідності та взяли участь в тематичному заході.

Кандидат історичних наук, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка Вікторія Пилипенко надала майбутнім поліцейським інформаційну  довідку, щодо революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках та продемонструвала документальний фільм «Пишемо історію, Революція Гідності».

«Сьогодні свято Гідності і Свободи українського народу, але це свято із сумом, бо задля того щоб вибороти право називатися повноцінною нацією, якою не можуть маніпулювати зовні, довелося втратити надзвичайно багато талановитих молодих людей»,-підкреслила Вікторія Пилипенко.

Молодь також зустрілась з учасниками антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях Миколою Бойчуком, Костянтином Булавою та Володимиром Биковим і, скориставшись можливістю, задала безліч питань.

«Запровадження цієї пам’ятної дати – це важливий крок, метою якого є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття» – наголосив Микола Бойчук.