Дебют хореографічного ансамблю університету в міському заході

24 червня в Сєвєродонецьку відбулося свято – День молоді. Курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка також не зостались осторонь. Молоді поліцейські представили сєвєродончанам та гостям міста  сучасну хореографічну постанову “Uptown punk”. Гарні навички з хореографії разом з артистизмом хлопців та дівчат зарядили всіх присутніх потужною енергією, не залишивши байдужим нікого.

«Колектив тільки на початку свого творчого шляху. Сьогоднішній виступ показав, що молодь має гарні перспективи. Бажаю ансамблю танцю ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка натхнення та багато чудових виступів попереду»,– привітала з дебютом курсантів і студентів керівник поліцейського хореографічного ансамблю, провідний фахівець відділення соціальної та гуманітарної роботи ВКЗ університету Анастасія Снітко.