Бібліотечний фонд університету поповнився науковими роботами курсантів та студентів вишу

Вийшов друком збірник наукових статей та тез доповідей Міжнародної наукової конференції «Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах (до 100-річчя утворення Української Народної Республіки)», в якому представлені роботи курсантів та студентів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Розміщені у збірнику тези  Яни Лусік, Івана Артюха, Карини Костенко, Вікторії Лівадіної, Дениса Битківського та Анастасії Постоюк стосуються сучасних тенденцій право- та державотворення, національної свідомості, національної самоідентифікації, культурного рівня та багатьох інших актуальних питань історії державотворення України та зарубіжних країн.

Збірник розрахований для наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників та вищих навчальних закладів.